'Bel ons: 030-6590150'

Zuid-Holland

Hieronder vindt u alle aangesloten kraamorganisaties in de provincie Zuid-Holland.

Zuid-Holland Straatnaam Postcode Plaats Website  Tel
Careyn Kraamzorg Voltairetuin 4 2908 XJ Capelle a/d IJssel www.careynkraamzorg.nl/‎ 088 – 123 99 99
Het Kraamzorg Bureau Spacelab 2 3824 MR Amersfoort www.hkzb.nl/‎ 033 – 457 0871
Den Haag Geboortekliniek Lijnbaan 32 2512 VA Den Haag www.geboortekliniek.nl 070 – 305 1870
Haga Geboortehotel Postbus 21994 3001 AZ Den Haag www.geboortehotel.com 070 – 210 7700
Little Baby Vaillantlaan 410 2526 HW Den Haag www.kraamzorglittlebaby.nl/‎ 06 – 499 143 35
Mama Baby Televisiestraat 288 2525 LV Den Haag www.kraamzorgmamaenbaby.nl/‎ 070-3883400
Mama Kraamzorg Zinkwerf 12c 2544 EE Den Haag www.kraamzorgmama.nl/‎ 0800 – 888 6 999
Nieuw Leven Kraamzorg Aarnout Drostlaan 26 2523 EM Den Haag www.nieuwlevenkraamzorg.nl 070-3949100
Ysacare Kraamzorg Guntersteinweg 377 kamer 2.21 2531 KA Den Haag www.ysacare.nl/‎ 070 – 308 55 29
Rivas kraamzorg Postbus 90 4200 AB Gorinchem www.rivas.nl/ 0900 – 8440
Aby Care Kraamzorg Nicolaas Beetsstraat 23 2321 XD Leiden www.abycare.nl/ 06 – 54 2022 03
Zorg – Vuldig Zorgorganisatie Postbus 50 2350 AB Leiderdorp www.zorg-vuldig.nl/ 071 – 54 24 075
Florijntje Vinkenborghlaan 41 2265 GJ Leidschendam www.florein.nl/florijntje.html 070 – 300 4800
Wereldwonder Kraamzorg Postbus 9 2260 AA Leidschendam www.wereldwonder.nl/‎ 06 – 239 459 59
Elmar Kraamzorg Molendijk 51-53 3262 AH Oud-Beijerland www.elmar-kraamzorg.nl 0186 – 614 752
Bureau Kraamzorg Extra Herenstraat 43 2282 BP Rijswijk www.kraamzorgextra.nl‎ 070 – 319 18 78
Geboortehotel Maasstad Rotterdam www.geboortehotel.com/maasstad 010 – 291 5000
Rotterdam e.o. Kraamzorg Postbus 3313 3003 AH Rotterdam www.kraamzorgrotterdam.nl/‎ 010 – 282 62 30
Geboortecentrum Sophia Dr. Molewaterplein 60 3015 GJ Rotterdam www.geboortecentrumsophia.nl/‎ 010 – 282 63 33
Anne Kraamzorg Televisiestraat 2 – unit 223 2525 KD s Gravenhage www.kraamzorganne.nl/‎ 070 – 220 4606
PKZ Kraamzorg Regenboogsingel 141 2718 GV Zoetermeer www.pkzkraamzorg.nl/‎ 079 – 343 13 14
Kraamvogel De NO BV Postbus 900 7940 KE Meppel www.dekraamvogel.nl/ 088 – 77 88 500
Babycare Kraamzorg Postbus 80 1400 AB BUSSUM www.babycarekraamzorg.nl/ 0900 – 222 9227
Care4U Kraamzorg Postbus 40 3990 AC Houten www.care4u-kraamzorg.nl 030 – 63 51 328
ZiNkraamzorg BV Postbus 371 3440 AJ Woerden www.zinkraamzorg.nl 0348 – 436 010
De Waarden Boomgaard 2 2871 PW Schoonhoven www.kraamzorgdewaarden.nl 0182 – 325 555
Kraamzorg Tilly Chopinlaan 150 2625 WE Delft www.kraamzorgtilly.nl 015 – 251 0011
Kraambureau Willy Mastenbroek Johan de Kreijstraat 35 3381 DG Giessenburg www.kraamzorg-mastenbroek.nl 0184 – 654 143
Ria’s Kraamburo Kamgras 10 2851 ZS Haastrecht www.riaskraamburo.nl 06 – 123 678 16
Kraamcentrum de Eilanden Postbus 1185 3228 BD Hellevoetsluis www.kraameiland.nl 0181 – 391 440
Kraamzorg de Bakermand Pernisseweg 51 3194 AH Hoogvliet www.kraamzorgspijkenisse.nl 06 – 45 888 939
Kraamzorg de Drechtstromen Nicolaas Beetsstraat 18 3351 EC Papendrecht www.drechtstromen.nl 078 – 64 14 698
Bureau Klasse Kraamzorg Herenstraat 139 2271 CD Voorburg www.bureauklassekraamzorg.nl
Bbyzorg Gildeweg 12 2632 BA Nootdorp www.bbyzorg.nl 06 – 20 323 141
Beschuit met muisjes kraamzorg Lulofstraat 55 2521 AL Den Haag www.beschuitmetmuisjeskraamzorg.nl 06 – 2501 6702
Kraamcentrum Dat Roemer Visscherlaan 15-17 4707BX Roosendaal www.kraamcentrumdat.nl 0165341334
Birthcare-Haaglanden Kraamzorg De Tol 395 2266 AE Liedschendam www.birthcare-haaglanden.nl 06-15683658
Kraamzorg&zo Diepenbrocklaan 13 2692AK ‘s-Gravenzande www.kraamzorgenzo.com 06-50577666
Kraamzorg Mijn Baby Stadhoudersweg 6b 3039CA Rotterdam www.kraamzorgmijnbaby.nl 088-0606700
Kraamzorg Babylief Bizetstraat 30 2625AX Delft http://kraamzorg-babylief.nl/ 015 7503564

 

Contact

Postadres
Postbus 109, 3990DC, Houten
Bezoekadres
De molen 77, 3995AW, Houten
Tel: 030-6590150
Fax: 030-6590755
Website: www.zorg-voor-u.nl
Email: aanmelding@zorg-voor-u.nl

Zorg voor U

Zorg voor U is een landelijk werkende organisatie die bemiddelt in thuiszorg tussen (zorg) verzekering, zorginstellingen en cliënten. Zorg voor U verleent tevens ondersteunende diensten aan zorginstellingen en/of ZZP’ers (zelfstandigen zonder personeel). Zorg voor U is de verbindingsschakel tussen (zorg) verzekeraars en zorgaanbieders.