'Bel ons: 030-6590150'

Noord-Holland

Hieronder vindt u alle aangesloten kraamorganisaties in de regio Noord-Holland.

 

Noord-Holland Straatnaam Postcode Plaats Website  Tel
Care4U Kraamzorg Postbus 40 3990 AC Houten www.care4u-kraamzorg.nl 030 – 63 51 328
Kraam & Co Stationsstraat 36 1391 GP Abcoude www.kraamenco.nl 029 – 428 77 706
ACK – Zorgmaat Kraamzorg (ACK voorheen) Postbus 12003 1100 AA Amsterdam www.zorgmaat.nl 020 – 600 6667
De Baker Modemstraat 20-I 1033 RW Amsterdam www.debaker.nl 020 – 63 14 510
Geboorte Collectief Grubbehoeve 49 1103 GH Amsterdam hgcnl.wordpress.com 020 – 33 77 238
Geboortecentrum Amsterdam De Genestetstraat 2 1054 AX Amsterdam www.geboortecentrum.nl 020 – 683 1640
Helene Bruggen / Pro Care Valeriusstraat 73-1 1071 MG Amsterdam www.procarekraamzorg.nl/ 06 – 54 373 530
Kraamzorgbureau de Kleine Amsterdammer Stadionweg 108/1HG 1077 ST Amsterdam www.dekleineamsterdammer.nl/ 020 – 670 60 60
Babycare Kraamzorg Postbus 80 1400 AB Bussum www.babycarekraamzorg.nl/ 0900 – 222 9227
Kraamvogel De NO BV Postbus 900 7940 KE Meppel www.dekraamvogel.nl/ 088 – 77 88 500
Kraamzus Postbus 165 8500 AD Joure www.kraamzus.nl 051 – 3418 888
Birth Care Kraamzorg & Babymassage Postbus 32 3840 AA Harderwijk www.birth-care.nl/ 06 – 27 167 605
Omring Kraamzorg Postbus 142 1620 AC Hoorn www.omringkraamzorg.nl/‎ 022 – 9206 999
ZiNkraamzorg BV Postbus 371 3440 AJ Woerden www.zinkraamzorg.nl 034 – 8436 010
De Waarden Boomgaard 2 2871 PW Schoonhoven www.kraamzorgdewaarden.nl 018 – 232 5555
Kraamcentrum Koninging Wilhelminastraat 20 3751 DD Bunschoten www.kraamcentrum.nl/ 033 – 298 6166
Mammae Mia Kraamzorg Derde Oosterparkstraat 136C 1092EC Amsterdam www.mammaemia.nl/ 020 – 640 8337
Regionale Kraamzorg Midden Kennemerland Postbus 1074 1940 EB Beverwijk www.rkz.nl/regionale_kraamzorg 025 – 1783 800
Wereldwonder Geboortezorg Binnenweg 12 2132CT Hoofddorp www.geboortecentrumwonderwereld.nl 023 – 55 79 787
Kraamzorg Babymoon Zwaluwtong 52 1141 KR Monnickendam www.kraamzorgbabymoon.nl 029 – 9650 203
Ria’s Kraamburo Kamgras 10 2851 ZS Haastrecht www.riaskraamburo.nl 06 – 123 678 16
Kraamzorg Langedijk Voorburggracht 285A 1723HP Noord-Scharwoude www.kraamzorglangedijk.nl 072-5724925
Kraamzorg Mijn Baby Stadhoudersweg 6b 3039CA Rotterdam www.kraamzorgmijnbaby.nl 088-0606700
Puur Kraamzorg B.V.  Kruislaan 4a 2131WD Hoofddorp www.geboortecentrumpuur.nl 023 – 564 28 48
RST Zorg Postbus 154  3770 AD Barneveld www.rstzorg.nl  0342 40 5464

 

 

Contact

Postadres
Postbus 109, 3990DC, Houten
Bezoekadres
De molen 77, 3995AW, Houten
Tel: 030-6590150
Fax: 030-6590755
Website: www.zorg-voor-u.nl
Email: aanmelding@zorg-voor-u.nl

Zorg voor U

Zorg voor U is een landelijk werkende organisatie die bemiddelt in thuiszorg tussen (zorg) verzekering, zorginstellingen en cliënten. Zorg voor U verleent tevens ondersteunende diensten aan zorginstellingen en/of ZZP’ers (zelfstandigen zonder personeel). Zorg voor U is de verbindingsschakel tussen (zorg) verzekeraars en zorgaanbieders.